Klub
Historia
Seniorzy
Serwis
Reklama






 
Aktualności


 
Kamil Śledź z licencją UEFA A.

Kamil Śledź stał się posiadaczem licencji trenerskiej UEFA A. Szkoleniowiec drużyn młodzieżowych Oronki Orońsko przez niemal cały poprzedni rok uczestniczył w kursie trenerskim, a w grudniu pomyślnie zaliczył egzaminy i obronił pracę dyplomową. Licencja UEFA A upoważnia do prowadzenia zespołów w trzeciej lidze oraz na wszystkich niższych poziomach rozgrywkowych.



PK, 14.01.2018, 18:35.
 
Podsumowanie rundy: Seniorzy.

Jesień 2017.
Klasa A: 4 miejsce (14 zespołów).
Ogółem:
Mecze: 13. Punkty: 23. Bilans: 7-2-4. Bramki: 18-19.
Dom:
Mecze: 7. Punkty: 18. Bilans: 6-0-1. Bramki: 14-6.
Wyjazd:
Mecze: 6. Punkty: 5. Bilans: 1-2-3. Bramki: 4-13.
Mecze:
Grzegorz Suligowski - 13 (11 w całości), Konrad Czerepak - 13 (10), Dominik Wyrwiński - 13 (10), Adrian Nowocień - 13 (7), Kacper Zepchło - 12 (8), Konrad Stańczyk - 12 (6), Patryk Tomczyk - 11 (9), Jakub Grzyb - 11 (8), Artur Szczygłowski - 10 (8), Michał Taras - 9 (7), Jakub Płusa - 8 (3), Jarosław Jelonek - 8 (2), Damian Zawadzki - 6 (2), Piotr Szymański - 6 (1), Cezary Bursa - 5 (3), Daniel Nikodym - 4 (3), Damian Faliński - 4 (2), Jakub Kaszuba - 4 (1), Patryk Winiarski - 4 (1), Piotr Czarnecki - 3 (0), Grzegorz Olejarz - 3 (0), Kacper Szymański - 2 (1), Patryk Bilski - 2 (0), Damian Koptas - 2 (0), Dawid Fajdek - 1 (0), Dominik Płowiec - 1 (0), Szymon Zepchło - 1 (0).
Minuty:
Konrad Czerepak - 1111, Grzegorz Suligowski - 1110, Adrian Nowocień - 1091, Dominik Wyrwiński - 1057, Kacper Zepchło - 1033, Konrad Stańczyk - 1013, Patryk Tomczyk - 969, Jakub Grzyb - 943, Artur Szczygłowski - 873, Michał Taras - 748, Cezary Bursa - 447, Jarosław Jelonek - 388, Jakub Płusa - 383, Daniel Nikodym - 350, Damian Zawadzki - 322, Damian Faliński - 233, Jakub Kaszuba - 164, Piotr Szymański - 156, Patryk Winiarski - 103, Kacper Szymański - 94, Damian Koptas - 82, Dawid Fajdek - 45, Piotr Czarnecki - 31, Patryk Bilski - 29, Grzegorz Olejarz - 25, Szymon Zepchło - 13, Dominik Płowiec - 10.
Bramki:
Konrad Stańczyk - 5, Jakub Grzyb - 3, Damian Zawadzki - 3, Dominik Wyrwiński - 2, Konrad Czerepak - 1, Jakub Płusa - 1, Michał Taras - 1, Kacper Zepchło - 1, Samobójcza - 1.
Czerwone kartki:
Cezary Bursa - 1, Adrian Nowocień - 1, Michał Taras - 1, Dominik Wyrwiński - 1.

Puchar Polski 2017-2018.
Puchar Polski: 2 runda.
Ogółem:
Mecze: 2. Bilans: 1-0-1. Bramki: 4-3.

PK, 20.11.2017, 09:13.
 
Oronka Orońsko nominowana na Drużynę Roku.

Echo Dnia organizuje plebiscyt na Drużynę Roku powiatu szydłowieckiego. Wśród nominowanych znalazła się Oronka Orońsko. Głosowanie za pomocą SMS-ów oraz internetu potrwa do 28 grudnia. Szczegółowe informacje dotyczące plebiscytu umieszczono na stronie internetowej Echa Dnia.

PK, 19.11.2017, 09:08.
 
Podsumowanie rundy: Juniorzy starsi.

Jesień 2017.
II Liga Juniorów Starszych U-19: 8 miejsce (8 zespołów).
Ogółem:
Mecze: 14. Punkty: 6. Bilans: 2-0-12. Bramki: 14-62.
Dom:
Mecze: 7. Punkty: 6. Bilans: 2-0-5. Bramki: 11-35.
Wyjazd:
Mecze: 7. Punkty: 0. Bilans: 0-0-7. Bramki: 3-27.

Kadra
Wyniki
Tabela

PK, 16.11.2017, 09:18.
 
Podsumowanie rundy: Juniorzy młodsi.

Jesień 2017.
II Liga Juniorów Młodszych U-16: 5 miejsce (5 zespołów).
Ogółem:
Mecze: 8. Punkty: 6. Bilans: 2-0-6. Bramki: 21-36.
Dom:
Mecze: 4. Punkty: 3. Bilans: 1-0-3. Bramki: 12-18.
Wyjazd:
Mecze: 4. Punkty: 3. Bilans: 1-0-3. Bramki: 9-18.

Kadra
Wyniki
Tabela

PK, 15.11.2017, 08:28.
 
Podsumowanie rundy: Trampkarze.

Jesień 2017.
II Liga Trampkarzy U-14: 4 miejsce (6 zespołów).
Ogółem:
Mecze: 10. Punkty: 16. Bilans: 5-1-4. Bramki: 27-16.
Dom:
Mecze: 5. Punkty: 7. Bilans: 2-1-2. Bramki: 10-8.
Wyjazd:
Mecze: 5. Punkty: 9. Bilans: 3-0-2. Bramki: 17-8.

Kadra
Wyniki
Tabela

PK, 12.11.2017, 13:59.
 

Copyright © 2006-2017 PK
Następny mecz
Następny mecz
odbędzie się
w marcu 2018 roku

 
 
 

Poprzedni mecz
Klasa A,
04.11.2017, 13:00,
Chomentów:

Hubertus Chomentów
 
Oronka Orońsko

4:0




Statystyki
Tabela sezonu
2017-2018 (KA):


1. Gryf13-39
2. Królewscy13-28
3. Polonia13-25
4. Oronka13-23
5. Iskra13-22
6. Akcja13-20
7. Gryfia13-20
8. Hubertus13-20
9. Energia II13-19
10. Magnuszew13-16
11. Plon13-12
12. Zorza13-10
13. Stanisławice13-7
14. Ruda Wielka13-3

Najlepsi strzelcy
Oronki w sezonie
2017-2018 (KA):


1. Konrad Stańczyk
         - 5
2. Jakub Grzyb
     - 3
3. Damian Zawadzki
     - 3
4. Dominik Wyrwiński
   - 2
5. Konrad Czerepak
 - 1
6. Jakub Płusa
 - 1
7. Michał Taras
 - 1
8. Kacper Zepchło
 - 1

Najlepsi strzelcy
Oronki w latach
1992-2017
(LO+KA+PP):


1. Maksymilian Nogaj
         
         - 92
2. Kamil Czarnecki
         
     - 81
3. Rafał Suligowski
         
     - 72
4. Łukasz Arak
         
   - 71
5. Damian Zawadzki
         
     - 63